НАЕК «Енергоатом» планує до кінця 2021р ввести в експлуатацію третій та четвертий бризкальні басейни, які є елементом системи охолодження води в ставках-охолоджувачах Южно-Української АЕС, що дозволить збільшити виробництво електроенергії станцією в літні місяці.
Про це 19 серпня повідомив прес-центр компанії.
«До кінця 2021-го «Енергоатом» введе в експлуатацію 3-й та 4-й бризкальні басейни в рамках реконструкції системи технічного водопостачання Южно-Українського енергокомплексу», – йдеться у повідомленні.
Також зазначається, що компанія до кінця цього року планує завершити монтажні й пусконалагоджувальні роботи на гідроагрегаті №3 Ташлицької ГАЕС.