Про компанію

ПАТ «ЕК «Барвінок» є постачальником електроенергії споживачу (ліцензія АЕ №194835, постанова № 860 від 21.08.2018 оновлена).На ринку енергоносіїв та електроенергії працює з 1992р.

Пропонуємо Вам розглянути питання укладання договору про постачання електричної енергії споживачу (приєднання) , який дозволить оптимізувати витрати керованого Вами підприємства на споживання електроенергії та призведе до щомісячної економії обігових коштів. На сьогоднішній день серед наших партнерів є великі та вимогливі клієнти з індивідуальними підходами в забезпеченні та розрахунках.

Співпраця зі споживачами, що отримують електроенергію від ПАТ «ЕК «Барвінок» вибудовується на виключно партнерських, взаємовигідних принципах, що визначаються у першу чергу вимогами споживача та нашим бажанням створити для нього найбільш сприятливі та зручні умови.

Постачання здійснюється на основі стандартного (згідно умов та вимог НКРЕКП України) договору про постачання електричної енергії споживачу (приєднання).

Згідно законодавства України сплата за реактивну енергію (екологічна надбавка тощо) сплачуються споживачем виключно на поточні рахунки Обленерго.

Национальный бизнес рейтинг 2021

лист ВС-33675278

ЕК Барвінок Всеукр центр аналітики

ЕК Барвінок Ліга кращих 2019