В Україну прибуло судно с 82,5 тис. тонн австралійського вугілля для “Центренерго”

Судно Kyoto star із 82,5 тис. тонн австралійського вугілля для ПАТ "Центренерго" пришвартувалося у порту "Южний". Про це повідомила прес-служба компанії 17 грудня.

За її даними, це вже третє з кінця листопада судно з імпортованим енергетичним вугіллям для потреб компанії. Після проходження митних операцій та розвантаження паливо буде направлено на ТЕС "Центренерго".

Наприкінці грудня "Центренерго" очікує на прибуття в Україну наступної запланованої партії вугілля з Колумбії в обсязі близько 88 тис. тонн. Судно Van Gogh перебуває на підході до Гібралтару та прогнозовано очікується в Україні за 10 днів.Запаси вугілля на складах теплових електростанцій генкомпаній (ГК ТЕС) України станом на 17 грудня 2021 року становлять 447,4 тис. тонн, у т.ч. "Центренерго" – 108,5 тис. тонн."Центренерго" експлуатує 23 блоки (18 – пилокутні та п'ять – газомазутні) на Вуглегірській, Зміївській та Трипільській ТЕС сумарною встановленою потужністю 7660 МВт. Державі належить 78,3% акцій товариства.

З кінця листопада в Україну прибуло три судна з імпортним енерговугіллям із США та Австралії: з 60,5 тис. тонн плюс 75 тис. тонн для "Центренерго", перше з яких було законтрактоване ДТЕК, та 66 тис. тонн – для ТЕС ДТЕК.

16 грудня Україна прийняла ще одне судно класу "Панамакс" з імпортним вугіллям, законтрактованим "ДТЕК Енерго", обсягом 55 тис. тонн.

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.