Кабмін планує призначити топ-менеджера «Хмельницькобленерго» керівником «ГарПоку»

Кабінет Міністрів України надав доручення Міністерству економіки внести проєкт розпорядження про призначення Андрія Пилипенка виконуючим обовʼязки директора ДП «Гарантований покупець» з 10 грудня 2021р. Андрія Пилипенко входить до топ-менеджменту ОСР «Хмельницкобленерго», займає посаду директора з управління персоналом та юридичних питань.

Відповідне рішення прийняв Кабмін на засіданні 9 грудня.

«Ще одно протокольне доручення – Міністерству економіки невідкладно подати на розгляд Кабміну проєкт рішення про призначення Пилипенка Андрія Олександровича на посаду в.о. директора ДП «Гарантований покупець» з 10 грудня 2021 року», – повідомив на засіданні Кабміну міністр енергетики Герман Галущенко.

Як вказано на сайті «Хмельницькобленерго», Андрій Пилипенко листопада 2015р до вересня 2016р обіймав посаду радника з юридичних питань ПАТ«Хмельницькобленерго», а з вересня 2016р працює на посаді директора з управління персоналом та юридичних питань.

Як повідомлялося раніше, виконуючий обовʼязки директора ДП «Гарантований покупець» Вадим Улида, який був призначений на посаду 13 листопада, подав 30 листопада заяву про звільнення з посади за власним бажанням. Причиною звільнення є погіршення стану здоровʼя.

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.