На державному кордоні у Курганської області (Росія) встановлять систему радіаційного контролю поїздів

На державному кордоні у Курганської області встановлять спеціальний автоматизований комплекс для вимірювання радіації ввезених вантажів. Він з'явиться на залізниці в селі половина (кордон з Казахстаном). Інформація розміщена на сайті держзакупівель.

    «Виконання робіт по монтажу автоматизованого комплексу контролю за діляться і радіоактивними матеріалами. Місце виконання робіт – село Полювання (багатосторонній залізничний пункт пропуску через державний кордон Російської Федерації Зауралля », – зазначено в документації закритого аукціону на суму 12,3 млн рублів. Його проводить прикордонного управління ФСБ Росії по Курганської і Тюменської областей.

Компанія, яка виграє аукціон, повинна буде змонтувати систему «Янтар-2Ж2». Вона включає передавальну і приймальну апаратуру, блок сигналізації «тривога» і блок живлення з резервуванням від акумуляторної батареї. Комплекс буде фіксувати радіовипромінювання (гамма-канал або нейтронний канал) і реєструвати порядковий номер вагона в поїзді, що проходить через контрольований простір. Гарантія на роботи складе 12 місяців.

 

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.