НКРЕКП до кінця червня представить результати розслідування дій деяких учасників ринку е/е в грудні 2020р

Національна комісія, що здійснює регулювання в сферах енергетики та житлово-комунальних послуг (НКРЕКП), до 30 червня представить результати розслідування дій деяких учасників ринку електроенергії в грудні 2020р, яких звинувачували в продажу фізично неіснуючих обсягів електроенергії (т.з. «торгівля повітрям») та інших нетипових операціях – повідомила Ольга Бабій, членкиня НКРЕКП, в рамках брифінгу «Регулятор на захисті прав споживачів щодо перевірок НКРЕКП на ринку електроенергії».

«У нас зараз триває процедура розслідування, щодо нетипової поведінки певних учасників ринку у грудні 2020р. По процедурі, ми вже минулого тижня провели слухання з ними. В результаті слухань ми отримали ще додаткову інформацію, яку ми зараз уточнюємо, ми направили їм буквально учора запити і протоколи цих слухань. У них є право надати нам арбітраж і пояснення. Ви можете очікувати результати цього розслідування, які будуть оприлюднені до 30 червня», – повідомила Ольга Бабій.

Як повідомлялось , 10 березня розпочала розслідування проти компаній: ПАТ «Центренерго, ПрАТ «Синтез Ойл» та ТОВ «Юнайтед Енерджі», ПрАТ «Укргідроенерго», ТОВ «Ютіліті Трейдінг» та ТОВ «Нова-Енергетична-Компанія», АТ «ДТЕК Дніпроенерго», АТ «ДТЕК Західенерго» та ТОВ «ДТЕК Східенерго, ДП «Гарантований покупець», за можливі порушення законодавства під час функціонування на ринку «на добу наперед» та внутрішньодобовому ринку.

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.