«Укренерго» уклало контакт на €14,15 млн з індійською Kalpataru на реконструкцію 1375 км ЛЕП 330 кВ

Оператор системи передачі «НЕК «Укренерго» уклав контракт з індійською компанією Kalpataru Power Transmission Ltd про реконстукцію 1375 км повітряних ліній електропередачі 330 кВ із встановленням волоконно-оптичних ліній зв’язку, на загальну суму €14,15 млн.

Про це повідомив прес-центр «Укренерго».

«НЕК «Укренерго» підписало контракт з індійською компанією Kalpataru Power Transmission Ltd реконструкцію повітряних ліній електропередачі 330 кВ із заміною грозозахисного троса на оптичний кабель у грозозахисному тросі», – зазначили в «Укренерго».

Прес-центр системного оператора зазначив, що волоконно-оптичні лінії зв’язку будуть прокладені на 20-ти повітряних лініях електропередач 330 кВ у 10-ти областях України, реалізація проєкту має бути завершена в 2024р.

Як зазначили в «Укренерго», джерелом фінансування контакту на €14,15 млн є кредитні кошти Європейського інвестиційного банку, зекономлені при реалізації інвестиційного проєкту «Будівництво повітряної лінії 750 кВ Запорізька АЕС – Каховська».

«В процесі проведення міжнародних конкурсних торгів було отримано 6 пропозицій від компаній із 5 країн – Польщі, Казахстану, Туреччини, Китаю та Індії. Завдяки конкуренції серед учасників вартість закупівлі знизилась на 35% у порівнянні з оцінною вартістю. У результаті було зекономлено майже 7,5 млн євро кредитних коштів ЄІБ», – зазначили в «Укренерго».

В ОСП додали, що така реконструкція ліній електропередач сприятиме високій надійності передачі корпоративних та технологічних даних між об’єктами компанії, та є важливою складовою у технологічному управлінні енергосистемою, зокрема, для подальшої інтеграції в європейську енергосистему. 

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.