Actis ( Швейцарія) обирає програмну платформу WinJi для максимізації продуктивності активів

WinJi, швейцарська компанія, що займає провідні позиції у галузі штучного інтелекту для управління активами відновлюваних джерел енергії та її інноваційна платформа «True Power», була обрана Actis, провідним інвестором у енергетичні активи на зростаючих ринках по всьому світу, для впровадження своєї платформи True Power. WinJi було обрано в результаті конкурентного відбору і, як очікується, підтримає максимізацію загальних показників у швидко зростаючому портфелі активів відновлюваної енергетики Actis у своєму довгостроковому фонді.

WinJi надаст рішення щодо продуктивності та програмної платформи для існуючих та нових активів для фонду довгострокової інфраструктури Actis ("ALLIF"), який інвестує 1,2 млрд. доларів США в експлуатацію енергетичних інфраструктурних проектів у Латинській Америці, Африці та Азії. Платформа True Power спочатку буде інтегрована в 800 МВт існуючих відновлюваних активів, розташованих у Бразилії, Чилі та Індії.

Найкраща у своєму класі платформа управління активами WinJi була спеціально розроблена для власників активів, щоб суттєво покращити загальну прибутковість, що призведе до значної оптимізації IRR проекту. Застосовуючи складну аналітику даних на основі штучного інтелекту, платформа True Power визначає аномалії продуктивності, визначає кількісні фактори втрат та обчислює пропозиції щодо підвищення ефективності виробництва. Основні показники ефективності допомагають підвищити ефективність управління активами, тоді як історичні показники підтримують прийняття рішень зверху вниз.

«Досвід WinJi в аналізі продуктивності на основі штучного інтелекту, їх глибокі галузеві знання, а також здатність надавати ідеї, що додають вартість, були головними критеріями для підписання цієї угоди», – пояснив д-р Ральф Новак, директор з енергетики та інфраструктури Actis.

Бернхард Бродбек, генеральний директор та засновник WinJi, заявив: «Ми пишаємося тим, що співпрацюємо з Actis, відданим підтримці Actis у їхньому баченні щодо чудового управління активами. Ми повні рішучості підтримати Actis у успішному досягненні їх амбіційних цілей і забезпечимо найкращу в своєму класі практику управління активами у їх зростаючому портфелі, щоб максимізувати вартість активів ".

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.