Kansai Electric запустила четвертий блок АЕС ” Такахама ” після модернізації і планово – попереджувального ремонту

Японська компанія Kansai Electric Power Co перезапустила четвертий енергоблок АЕС "Такахама" в префектурі Фукуї 13 квітня після завершення необхідних модернізацій для захисту станції від терористичних атак і усунення збоїв в системі управління станції. Kansai Electric запустила даний енергоблок потужністю 870 МВт після його модернізації, ремонту трубопроводів, регулярного технічного обслуговування і перевантаження палива. Даний реактор був відключений з жовтня минулого року.

У березні компанія Kansai Electric також перезапустила третій енергоблок АЕС "Такахама" аналогічною потужністю 870 МВт, який був зупинений для ППР в січні 2020 року.

Також в березні компанія Kyushu Electric Power перезапустила реактор четвертий енергоблок АЕС "Генкай" потужністю 1180 МВт, який був зупинений на планово-попереджувальний ремонт в грудні 2020 року.

В результаті недавніх перезапусків АЕС в Японії зараз експлуатуються сім реакторів загальною потужністю 7 060 МВт. Решта діючі реактори – це четвертий блок АЕС "Охі", третій блок АЕС "Генкай", а також перший і другий блоки АЕС "Сендай".

Інші японські енергоблоки на даний момент завершують програми модернізації або очікують дозволу від Управління з ядерного регулювання на перезапуск відповідно до більш строгими стандартами безпеки, введеними після аварії на Фукусімі в 2011 році.

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.