«Енергоатом» планує створити національну мережу зарядних станцій для електромобілів

Державне підприємство «НАЕК «Енергоатом» планує створити національну мережу зарядних станцій для електромобілів. 17 червня, «Енергоатом» та АБ «Укргазбанк» підписали Меморандум про партнерство та взаємодію.

Про це повідомляє пресцентр національної атомної компанії.

«В Україні буде створена національна мережа електричних зарядних станцій. Першим кроком для реалізації відповідного проєкту стало підписання 17 червня 2022 року Меморандуму про партнерство та взаємодію між ДП «НАЕК «Енергоатом» та АБ «Укргазбанк». Відповідно до положень меморандуму, сторони домовились розпочати спільну реалізацію проєкту з використанням фінансових можливостей Укргазбанка та виробничо-технічного потенціалу Енергоатома як найбільшого виробника електричної енергії в Україні», – вказують в НАЕК.

Міністр енергетики Герман Галущенко наголосив, що вже визначені джерела фінансування для розбудови національної мережі електрозаправок по всій території України.

«Сьогодні Енергоатом має значні резервні потужності для виробництва дешевої та чистої електроенергії, яка може постачатись також і на нові сегменти внутрішнього ринку, задовольнити зростаючі потреби вітчизняних автомобільних перевізників у доступній електроенергії, швидкій та комфортній зарядці електричних автомобілів у будь-якому куточку України. Для Енергоатома це також і вихід на роздрібний ринок продажу електроенергії, що суттєво збільшить капіталізацію Компанії», – повідомляє керівник компанії Петро Котін.

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.