ХАЕС планує завершити ремонт енергоблоку №1 до 26 березня 2020р – Держатомрегулювання

Хмельницької АЕС планує завершити ремонт першого енергоблоку, який триває вже більше 1 року та 3 місяців, до 26 березня 2020р. Про це стало відомо з опублікованих даних на сайті Державної інспекції ядерного регулювання.

Ремонтні роботи на енергоблоці №1 потужністю 1000 МВт тривають з листопада 2018р, та на момент планованого завершення складуть більше 480 днів. 6 лютого прес-служба ХАЕС повідомила про продовження ремонтних робіт, причиною стало проведення пускових операцій на енергоблоці №1, під час яких було виявлено обрив кола ротора турбогенератора.

Керівник електричного цеху ХАЕС В’ячеслав Семенов також зауважив, що ротори конструкції генераторів ТТВ -1000-2У3 мають конструктивні дефекти певних вузлів. Згідно з відповідною програмою ДП «НАЕК «Енергоатом», передбачалося здійснити капітальний ремонт та модернізацію всіх роторів за технологією компанії General Electric. Саме цей ротор, який було доправлено із Рівненської АЕС, підлягав капітальному ремонту з модернізацією. За нагальної необхідності на ХАЕС використано саме цей ротор.

На даний момент на ХАЕС працює тільки енергоблок №2 потужністю 1014 МВт.

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.