«Укренерго» сертифікувало Бурштинську ТЕС на ринку допоміжних послуг

НЕК «Укренерго» сертифікувала Бурштинську ТЕС, яка входить до складу енергохолдингу ДТЕК, для надання допоміжних послуг. Про це 23 липня повідомив прес-центр системного оператора.

«НЕК «Укренерго» 22 липня видало Бурштинській ТЕС АТ «ДТЕК Західенерго» Свідоцтва про відповідність її електроустановок вимогам до допоміжних послуг та внесло компанію в Реєстр одиниць надання допоміжних послуг. Таким чином, це перша електростанція, яка зможе надавати допоміжні послуги в торговій зоні «Бурштинський енергоострів», – йдеться у повідомленні.

Свідоцтва Бурштинській ТЕС були видані для вторинного регулювання: автоматичний резерв відновлення частоти (аРВЧ) обсягом по 194 МВт на завантаження та розвантаження, ручний резерв відновлення частоти (рРВЧ) – по 235 МВт; та третинного – резерв заміщення (РЗ) обсягом по 363 МВт на завантаження та розвантаження.

За даними «Укренерго», БуТЕС зможе стати учасником ринку допоміжних послуг та брати участь в аукціонах зможе після укладання з «Укренерго» договорів про надання допоміжних послуг та занесення в Реєстр постачальників допоміжних послуг.

Також повідомляється, в торговій зоні ОЕС України в аукціонах на закупівлю допоміжних послуг можуть брати участь 11 електростанцій. З них 8 ГЕС, що входять до складу державної «Укргідроенерго», Курахівська ТЕС, Запорізька ТЕС (входять ДТЕК) та Харківська ТЕЦ-5. Сумарний об’єм сертифікованих в енергосистемі резервів складає ±115 МВт, аРВЧ – 1449 МВт (±724,5 МВт), рРВЧ – 3696 МВт (-3645), РЗ – 4263 МВт.

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.