НКРЕКП оштрафувала «Сумиобленерго» на 85 тис грн за порушення умов приєднання

НКРЕКП наклала мінімальний штраф в розмірі 85 тис грн на АТ «Сумиобленерго» за порушення умов приєднання електроустановок до системи розподілу.

Відповідне рішення прийняла комісія на засіданні 21 квітня.

«Позаплановою перевіркою було встановлено, що ліцензіатом (ред. – «Сумиобленерго») було невірно видані технічні умови, невірно визначена точка приєднання, також, у ході вирішення спірного питання, замовнику перешкоджав ліцензіат у доступі до засідання ІКЦ», – зазначив Ярослав Зеленюк, директор Департаменту ліцензійного контролю НКРЕКП.

Згідно з проєктом постанови, опублікованому раніше на сайті, Регулятор планував накласти максимальний штраф у розмірі 1,7 млн грн, але зменшив його до мінімального обсягу – 85 тис грн.

«Ми прочитали та проаналізували пояснення від «Сумиобленерго». Я пропоную застосувати мінімальний, а не максимальний штраф», – зазначив Валерій Тарасюк, голова НКРЕКП. Також, Тарасюк наголосив на необхідності створення алгоритму щодо урегулювання ситуації з порушеннями.

Голова правління «Сумиобленерго» Ігор Дирбавка зазначив, що за трьома питаннями, які розглядалися на перевірці Регулятор, за двома – немає зауважень. Також він додав, що два з чотирьох порушень були здійснені на користь споживача, а не ОСР.

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.